en
pl
home

Muzyka i dobre jedzenie. Spotkajmy się na Garden Party!

Zanim zaprosimy na kolejną edycję targów, zapraszamy na Garden Party czyli wieczorne spotkanie z dobrą muzyką i świetnym jedzeniem. Już 23 czerwca (piątek) na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wstęp wolny!

więcej

Zostań gwiazdą #GED17!

7 czerwca już po raz drugi branża targowa na całym świecie obchodzi Światowy Dzień Targów. Z tej okazji przygotowaliśmy niespodziankę, dzięki której każdy może stworzyć wyjątkową okładkę prasową z własnym zdjęciem!

więcej

7 czerwca obchodzimy Światowy Dzień Targów

Przemysł targowy, reprezentowany przez organizatorów targów, operatorów obiektów targowych, stowarzyszenia targowe i dostawców usług komplementarnych dla organizacji targów, wystaw i eventów, mają niezwykły wpływ na światową gospodarkę.

więcej

Czytaj on-line Poznański Magazyn Targowy

Z przyjemnością oddajemy w Wasze ręce odmieniony Poznański Magazyn Targowy. Zapraszamy do lektury zarówno wersji papierowej, jaki i on-line. W tym wydaniu piszemy o znamienitych gościach, którzy odwiedzili poznańskie targi w minionych miesiącach, relacjonujemy spektakularne targi branży budowlanej i meblarskiej i zapowiadamy najciekawsze wydarzenia kolejnych miesięcy. A ponadto…

więcej

Zobacz relację filmową z Targów Rolniczych AGRO-PARK

W dniach 4-5 marca 2017 roku w Lublinie dobyła się jubileuszowa odsłona Targów Rolniczych AGRO-PARK, największego wydarzenia w Polsce Wschodniej. AGRO-PARK to impreza, która od lat z sukcesem integruje środowisko rolnicze, zaskakuje imponującą ekspozycją i przyciąga tysiące zwiedzających.

więcej

AGRO-PARK w oczach wystawców

Co myślą wystawy o tegorocznej edycji Targów Rolniczych AGRO-PAR w Lublinie? Sprawdźcie sami!

więcej

Targi AGRO-PARK w Lublinie – kolejny rekord pobity!

Pierwszy weekend marca w Lublinie należał do rolników. W dniach 4-5 marca 2017 roku na terenie Targów Lublin spotkali się profesjonaliści z branży rolniczej z właścicielami gospodarstw. Do Lublina zawitały również znakomite osobistości, które podzieliły się fachową wiedzą z szeroką publicznością.

więcej

Wyniki konkursu

Podczas Targów Rolniczych AGRO-PARK w Lublinie zostały rozstrzygnięte dwa konkursy na Produkt Roku i Formę Promocji Targowej.

więcej